Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
19 września - Msza św. wspólnoty szkolnej

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce (covid-19) informujemy, że terminarz i zasady rekrutacji do Szkoły Podstawowej uległy zmianom. Wypełnione i zeskanowane kwestionariusze prosimy składać drogą elektroniczną na skrzynkę mailową szkoły (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), przesyłać pocztą tradycyjną na adres szkoły (ul. Saperów 20, 82-300 Elbląg) lub dostarczyć do sekretariatu szkoły. Zapraszamy również do odwiedzania naszego profilu na platformie Facebook (Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu).    

Rozdział 1 – informacje ogólne
1. Rekrutacja do szkoły odbywa się w trzech etapach:
Etap I – składanie dokumentów
Etap II – spotkanie z rodzicami 
Etap III – informacja o przyjęciu ucznia do Szkoły

 

Rozdział 2 – etapy rekrutacji
Etap I – składanie dokumentów
1. W Sekretariacie Szkoły należy złożyć następujące dokumenty (tylko osoby, które dostarczyły komplet dokumentów, będą uczestniczyły w rekrutacji do szkoły):
- podanie rodziców i kwestionariusz ucznia – do pobrania w sekretariacie lub na stronie: [pobierz] . Do kwestionariusza można dołączyć opinię ks. Proboszcza lub innego duszpasterza rodziny (opinia nie ma wpływu na przyjęcie).
- dwa zdjęcia legitymacyjne

- opinię wychowawcy klasy

Etap II – spotkanie z rodzicami 
1. O terminie spotkania rodzice zostaną zawiadomieni, z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Istnieje możliwość zmiany terminu rozmowy po wcześniejszym ustaleniu z Sekretariatem Szkoły.

Etap III – informacja o przyjęciu ucznia do Szkoły
1. Informacja o przyjęciu zostanie przekazana przez Szkołę drogą mailową lub telefonicznie.Copyright © 2021 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.