Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
28-30.09 matura próbna

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 

 

         
          W dniu 27.11.2021 r. na terenie CH Kaufland w Elblągu przy ul. Teatralnej, 
uczniowie naszej szkoły włączyli się w organizację corocznej, ogólnopolskiej akcji charytatywnej Banku Żywności – „Świątecznej Zbiórki Żywności”.
   Nasi kochani Wolontariusze to: z kl. 8 SP - Oliwia Chmielewska, Joanna Domańska, Wiktoria Bednarczuk, Agata Dybich, Aniela Pawłowska, Martyna Barańska, Maria Świdnicka, z kl. I LO - Małgorzata Wierzbicka, Ada Tomczak, Maria Barcikowska, Magdalena Rękas, Barbara Boguś, Julia Moderacka, Karol Jakubowski, z kl. II LO - Nina Batko, Alicja Nikadon, z kl. III LO - Henryk Barcikowski, Krystyna Górecka, Stanisław Grędziński, Sandra Górna.
   W ciągu całego dnia, w trakcie swoich 1,5 h dyżurów, nasi wolontariusze przekazywali klientom sklepu informacje na temat akcji oraz zbierali żywność, którą wiele serdecznych i wrażliwych osób zechciało się podzielić z ludźmi najuboższymi, potrzebującymi pomocy i wsparcia.
„Święta godne a nie głodne” – tak brzmiało hasło tegorocznej zbiórki. 
    Naszym Wolontariuszom, dziękujemy za to, że przyczynili się do tego, aby Święta Bożego Narodzenia mogło godnie, a nie głodnie, spędzić wiele potrzebujących rodzin. Dziękujemy Rodzicom Wolontariuszy, za odwagę i zgodę na udział dzieci w organizacji tej akcji, w czasach i warunkach, które wymagają od nas wyjątkowej ostrożności.
 
 

Copyright © 2022 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.