Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
6 grudnia - Święto szkoły

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 

 

       
   Rusza nabór uczestników do projektu ERASMUS+ Sektor Edukacja szkolna realizowany w naszej szkole od tego roku szkolnego przez dwa lata. Projekt kierowany jest do uczniów klas I LO. Wraz z uczniami z Węgier (Kecskemet) i Hiszpanii (Olot) będziemy realizować wymiany uczniów oraz wspólne zajęcia z zakresu nauk ścisłych, robotyki i języków obcych. W ramach projektu zapraszamy też do zgłaszania się ochotników na długoterminową wymianę uczniów. Ta nowa ciekawa propozycja dotyczy wyjazdu / przyjęcia na 2 miesiące ucznia do/ze szkoły partnerskiej z Węgier lub Hiszpanii. Uczeń nie tylko realizuje swój program nauczania, ale także ma niepowtarzalną możliwość doskonalenia językowego oraz poznawania kultury i obyczajowości danego kraju.
Co trzeba zrobić?
1. Zapoznać się z Regulaminem Projektu  umieszczonym w zakładce Erasmus+
2. Wydrukować załącznik nr 1 (formularz zgłoszeniowy), wypełnić,  podpisać i oddać do p. Harasim, p. Pastewskiej  lub p. Trzoski
3. Czekać  na wynik rekrutacji.
Natomiast wszystkich uczniów zainteresowanych długoterminową wymianą  zapraszamy na zebranie informacyjne w szkole 18.09 (środa, na długiej przerwie 10.35, sala 214)
Gorąco zachęcamy do udziału!

Copyright © 2023 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.