Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
6 grudnia - Święto szkoły

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 
   
    10 października uczniowie klasy 2 SP wraz z paniami wybrali się do Bażantarni, gdzie spędzili aktywnie czas w parku linowym. Dzieci zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, następnie przeszły szkolenie, podczas którego pani instruktor tłumaczyła zasady posługiwania się tym sprzętem oraz pokazywała, jak prawidłowo pokonać przeszkody. Wszyscy świetnie się bawili pokonując kolejne etapy trasy. Okazało się, że to niesamowita przygoda i szansa na zmierzenie się ze swoimi słabościami. Pobyt w parku linowym dostarczył uczniom niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w ich  pamięci.
    11 października klasa 2 brała udział w zajęciach plastycznych , w nauce składania kartek techniką origami. Dzieci wykonały pracę plastyczną pt. "Paleta barw". Celem zajęć było kształtowanie i rozwijanie umiejętności artystycznych u dzieci.
     Pod koniec października drugoklasiści z wielką przyjemnością gościli przedszkolaków z Przedszkola Katolickiego Dorotka. W trakcie spotkania bawiono się się przy muzyce i dzieci wykonały pracę plastyczną "Strach na wróble". Były to zajęcia adaptacyjno-integracyjne.

 

 

 

 

 

Copyright © 2023 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.