Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
15.10 Msza św. szkolna 23 SMP Kraków

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 
  
     W czwartek 27.04.2017 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne, dla Rodziców i Nauczycieli, dotyczące akcji „Daj włos”. Jest to akcja i jednocześnie apel Fundacji „Rak’n’Roll” do wszystkich, którzy zmieniając fryzurę, chcieliby zrobić coś dobrego dla innych. Fundacja zbiera włosy, które będą przeznaczone na peruki dla kobiet walczących z rakiem. Dzięki temu mogą one wyglądać znacznie lepiej i mieć więcej siły w drodze do zdrowia. W akcji może wziąć udział każdy: mały / duży / on / ona - każdy, kto ma min. 25 cm włosów do ścięcia.Okazało się, że uczeń naszej szkoły – Jan Kulczyński już we wrześniu ubiegłego roku obciął i podarował swoje włosy Fundacji! Ale żeby nie tak do końca „uczeń przerósł mistrza” ;-) , 29.04.2017 r. swoje włosy obcięła i przekazała Fundacji również Pani Karolina Trzoska – nauczyciel języka angielskiego naszej szkoły! 
Chcemy zaznaczyć, że zarówno Janek jak i Pani Karolina wyglądają bosko w swoich obecnych fryzurach! Cudowne jest to, że dzięki Nim szansę na piękne włosy i piękny wygląd, dające siłę do walki z chorobą, otrzymają osoby, które bardzo tego potrzebują. 
Dziękujemy Wam bardzo i zachęcamy wszystkich, którzy rozważają decyzję obcięcia włosów, do odważnej i dobrej decyzji. Do dzieła!

 

Copyright © 2023 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.