Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
19.06 - "Msza św. wspólnoty szkolnej, Rocznica I Komunii św."

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 
    W dniu 08.04. 2017 (sobota) reprezentacja liceum chłopców z Zespołu Szkół Pijarskich wzięła udział w turnieju piłki koszykowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu. Nasza szkoła została zaproszona i zgłoszona do turnieju, który odbywał się w ramach Drzwi Otwartych w dniach 07-08 kwietnia 2017 roku, które miały miejsce w Zespole Szkół Mechanicznych. W zawodach oprócz naszej reprezentacji wzięły udział jeszcze reprezentacje ZSM (gospodarz zawodów) oraz Truso Elbląg. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, trwały 4 kwarty (połowy) po 8 minut i były prowadzone w przyjacielskiej atmosferze i w duchu fair play. Nasz zespół należy pochwalić i wyróżnić (co uczynił na koniec dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych Mariusz Bachanek) za grę zespołową, zaangażowanie, determinację i wolę walki do końca.
Na zakończenie turnieju dyrektor szkoły pogratulował wszystkim za przyjście i zaangażowanie, wręczył puchar, dyplomy i drobne upominki. Należy również wspomnieć, że spośród każdego zespołu wybrany został najlepszy zawodnik. W zespole Pijarów został nim wybrany Adam Turulski. Tabela wyników:
 1 miejsce - Truso Elbląg
 2 miejsce - ZSM
 3 miejsce - ZSP
Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: kapitan - Adam Turulski, Mateusz Radziszewski, Kacper Gromko, Adam Leonowicz i Patryk Fiłonowicz.     
Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!
 
 

Copyright © 2022 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.