Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Rekrutacja do LO

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 

 

 
            Z radością informujemy o dwóch wydarzeniach w ramach działań projektu Erasmus+ Edukacja Szkolna, który realizowany jest w naszej szkole:
1. Od nowego semestru do naszej szkoły będzie uczęszczać pięcioro uczniów z zagranicy: Mira Aszodi i Balint Kernya z Wegier oraz Neus Massegur, Bernat Junca i Dario Garcia z Hiszpanii. Będą przypisani do klas 1m i hm, ale także będą realizować swój własny program nauczania i rozkład zajęć. Mamy nadzieję, że wszyscy przyczynią się do tego, by ich pobyt w naszej szkole był niezapomniany! Już teraz serdecznie ich witamy i życzymy powodzenia!
2. Także od II - go semestru dwoje naszych uczniów: Klara Bielawska (1 LO hm) i Tomasz Niedziałek (1 LO m) rozpocznie dwumiesięczna naukę w szkole na Węgrzech. Klara i Tomek przeszli proces rekrutacji i czeka ich wspaniała przygoda uczenia się w szkole za granicą. Trzymamy za nich kciuki, życzymy powodzenia i mamy nadzieję na częste relacje z pobytu na Węgrzech! A w kwietniu witamy z powrotem i mamy nadzieję na mnóstwo inspirujących informacji.
 

Copyright © 2020 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.