Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
25 września Dzień Kalasantyński

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 

Lista uczniów, którzy uzyskali średnią ocen przynajmniej 4,75 oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie na koniec roku szkolnego 2016/2017.
Gratulujemy sukcesów !!!

 

Uczniowie z średnią od 4,75 oraz bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem
       

 

 

Klasa IV SP:   Klasa V SP:   Klasa VI SP

1. Bukowska Julia
2. Ciuła Oliwia
3. Galiński Wojciech
4. Gołota Weronika
5. Jakubowski Karol
6. Kamińska Gabriela
7. Marcinkiewicz Antoni
8. Osuch Gabriela
9. Pawul Jakub
10. Pędzisz Joanna
11. Piórkowski Hubert
12. Piróg Magdalena
13. Tajl Anna
14. Tomczak Ada
15. Wierzbicka Małgorzata

 

1. Batko Nina
2. Borysławska Laura
3. Chojnowska Zuzanna
4. Jakubowski Grzegorz
5. Kowalski Jeremiasz
6. Marcinkiewicz Jakub
7. Nieczuja-Ostrowska Anna
8. Nikadon Alicja
9. Wierzbicki Grzegorz

 

1. Batko Anna
2. Sprawka Weronika
3. Strawa Jakub
4. Wach Maksymilian
5. Wadecka Maja

 

 

       
Klasa 1a GIM   Klasa 2a GIM   Klasa 2b GIM

1. Rękas Jakub
2. Tomczak Mikołaj
3. Zwierzyńska Maria

 

1. Maczuga Hubert

  1. Augustynowicz Natalia

 

 

       
Klasa 3a GIM   Klasa 3b GIM    

1. Glinkowska Wiktoria
2. Hajducka Maria
3. Kutera Radosław
4. Lewandowska Julia
5. Moderacka Oliwia
6. Tywoniuk Adam
7. Wilińska Maria
8. Wrzosek Jakub

 

1. Bieg Piotr
2. Dudycz Agnieszka
3. Grzanka Magdalena
4. Jakubowski Tomasz
5. Lasmanowicz Szymon
6. Miecznikowska Julia
7. Miecznikowski Wiktor
8. Papiernik Sara
9. Pesta Dominika
10. Sadowy Jakub
11. Tajl Piotr

 

 

 

 

       
Klasa 2LO   Klasa 3 LO    

1. Gromko Kacper
2. Szczudlińska Alicja

 

1. Lasmanowicz Anna
2. Orłowski Karol
3. Półtorak Elżbieta
4. Radziszewski Mateusz

   
         

 

 

W marcu tego roku w Rejonowym Konkursie Matematycznym Liga Młodych Matematyków pod patronatem Prezydenta Miasta Elbląga  II miejce w tegorocznej edycji zdobył uczeń klasy V SP  - Grzegorz Wierzbicki.

 

Uczeń kl. III LO Mateusz Radziszewski zdobył 3 miejsce w konkursie ekonomicznym WIEM NA BANK

 

   

Gratulujemy wszystkim laureatom i finalistom!!!

Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy za Was kciuki.

 

uczeń klasa tytuł nauczyciel przedmiot 
Augustynowicz Natalia 2B finalista Szczęśniak Danuta j. polski
Kutera Radosław 3A laureat Szczęśniak Danuta j. polski
Wrzosek Jakub 3A finalista Szczęśniak Danuta j. polski
Bieg Piotr 3B laureat Jankowska Alicja matematyka
Kutera Radosław 3A laureat Iwanicka Iwona biologia
Maczuga Hubert 2A finalista Iwanicka Iwona biologia
Miecznikowski Wiktor 3B finalista Iwanicka Iwona biologia
Kutera Radosław 3A laureat Majewska Katarzyna chemia
Hajducka Maria 3A finalista Gorączkowska Hanna geografia
Moderacka Oliwia 3A finalista Gorączkowska Hanna geografia
Sadowy Jakub 3B finalista Trzoska Karolina j. angielski
Tajl Piotr 3B finalista Trzoska Karolina j. angielski
Wach Maksymilian 6 finalista Burandt Agnieszka historia

 

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017 wielu uczniów osiągnęło wysokie wyniki w nauce.
Oto lista uczniów, którzy uzyskali średnią ocen przynajmniej 4,75 oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
Gratulujemy sukcesów i powodzenia w drugim etapie roku szkolnego.

 

Uczniowie z średnią od 4,75 oraz bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem
       

 

 

Klasa I SP:   Klasa II SP:   Klasa III SP:
1. Antoni Wróblewski
2. Zuzanna Bożek
3. Helena Chmielewska
4. Wojciech Grajczak
5. Kacper Bednarczuk
6. Jan Bednarczuk
  1. Stanisław Batko
2. Miłosz Bielecki
3. Wojciech Jakubowski
4. Nadia Leonowicz
5. Hanna Mroczkowska
6. Laura Papiernik
7. Michał Piesik
8. Lena Głodnicka
9. Alicja Ciuła
10. Stanisław Nikadon
11. Tomasz Romańczyk
12.Wiktoria Wiśniewska
  1.Neubauer Franciszek
2. Szopka Oliwia
3. Jabłońska Maja
4. Nieczuja-Ostrowska Maria
5. Dybich Agata
6. Chmielewska Oliwia
7. Gromko Julia
8. Leonowicz Natalia
9. Łuniewska Matylda
10. Kleinszmidt Daniel
11. Kamiński Jonasz
12. Wróblewski Mateusz
13. Zwierzyński Hubert

 

 

       
Klasa IV SP:   Klasa V SP:   Klasa VI SP

1. Maciej Bednarczuk
2. Julia Bukowska
3. Oliwia Ciuła
4. Wojciech Galiński
5. Weronika Gołota
6. Karol Jakubowski
7. Gabriela Osuch
8. Gabriela Kamińska
8. Antoni Marcinkiewicz
10. Jakub Pawul
11. Joanna Pędzisz
12. Hubert Piórkowski
13. Magdalena Piróg
14. Julia Sieniuć
15. Anna Tajl
16. Ada Tomczak
17. Małgorzata Wierzbicka

 

1. Nina Batko
2. Laura Borysławska
3. Zuzanna Chojnowska
4. Weronika Gęsina
5. Alicja Jakubowska
6. Grzegorz Jakubowski
7. Mateusz Janowicz
8. Jeremiasz Kowalski
9. Jakub Marcinkiewicz
10. Anna Nieczuja-Ostrowska
11. Alicja Nikadon
12. Grzegorz Wierzbicki

 

1. Anna Batko
2. Maria Jakubowska
3. Milan Kwiatkowski
4. Kamila Pater
5. Marcel Radziszewski
6. Weronika Sprawka
7. Jakub Strawa
8. Maksymilian Wach
9. Maja Wadecka

 

 

       
Klasa Ia GIM   Klasa Ib GIM   Klasa 2a GIM

1. Michalina Kowalska
2. Natalia Kląfas
3. Justyna Pesta
4. Bartosz Piwowarczyk
5. Jakub Rękas
6. Mikołaj Tomczak
7. Maria Zwierzyńska

 

1. Julia Czerniak
2. Grzegorz Koronowski
3. Julita Rutka

  1. Aleksandra Baran
2. Emilia Kozera
3. Przemysław Kutera
4. Hubert Maczuga

 

 

       
Klasa 2b GIM   Klasa 3a GIM   Klasa 3b GIM

1. Natalia Augustynowicz

 

1. Maria Hajducka
2. Radosław Kutera
3. Oliwia Moderacka
4. Adam Tywoniuk
5. Marta Wilińska
6. Jakub Wrzosek

 

1. Agnieszka Dudycz
2. Tomasz Jakubowski
3. Lasmanowicz Szymon
4. Wiktor Miecznikowski
5. Sara Papiernik
6. Dominika Pesta

 

 

       
Klasa 1LO   Klasa 2 LO   Klasa 3 LO

1. Jakub Alchimowicz
2. Julia Jankowska
3. Sara Małecka
4. Aleksandra Tomczyk
5. Anna Wiertel

 

1. Kacper Gromko
2. Paweł Leibner
3. Alicja Szczudlińska

  1. Anna Lasmanowicz
         

Copyright © 2017 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.