Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
16.01.2020 - zebrania semestralne

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 
    .
            Wczoraj 14 marca w naszej szkole odbył się dzień otwarty. Naszymi gośćmi byli rodzice,
którzy myślą o edukacji swoich dzieci. Odwiedzające nas dzieci miały możliwość uczestniczenia
w różnych zajęciach i poznawania szkoły. Wędrówkę małych gości wyznaczała mapa. Trzymając się wyznaczonej trasy, dzieci podążały na spotkanie z robotami, sprawdzały swoją sprawność fizyczną, poznawały magiczny świat fizyki, chemii, rysowały, wykonywały kartki świąteczne, gościły w szkockiej kawiarence oraz uczestniczyły w wielu innych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Rodzice w tym czasie mieli możliwość rozmowy z nauczycielami, a także spotkania z dyrekcją
O wczorajszym wydarzeniu napisał także Gość Elbląski.

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.