Back To Top.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
16.01.2020 - zebrania semestralne

Zespół Szkół Pijarskich

im. św. Mikołaja w Elblągu

 
    .
   
   Dwie uczennice naszej szkoły: Julia Ganon i Alicja Chmielewska wzięły udział w konkursie recytatorskim "Czytamy Herberta" zorganizowanym przez III LO w Elblągu we współpracy z Telewizją Truso. Celem przedsięwzięcia było przybliżenie sylwetki i twórczości poety- Zbigniewa Herberta, uwrażliwienie na piękno poezji i kształcenie umiejętności recytacji. Nagrodą dla dziesięciu laureatów konkursu był udział w nagraniu programu telewizyjnego, który TV Truso zrealizuje w czytelni III LO, a następnie wyemituje w cyklu poświęconym poecie.
   Obydwie uczennice naszej szkoły odniosły zwycięstwo i wezmą udział w nagraniu tego programu. Gratulujemy!

Copyright © 2020 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu Rights Reserved.